معرفی کمپانی Karava

کاراوا ترکیب هنر و صنعت در ترمووود فنلاند

معرفی کمپانی Karava

کمپانی KARAVA Oy یا Karava Suana ترمووود فنلاند، از سال ۱۹۸۸ در زمینه تولید و فراوری محصولات چوبی دکوراتیو و همچنین طراحی و ساخت خلاقانه سوناهای داخلی لوکس شروع به کار کرد. این کمپانی با حفظ وارتقاء پایه های اولیه یعنی کیفیت برتر، تولید حرفه ای و ارج نهادن به نظر مشتری، همواره افتخار صنعت چوب فنلاند بوده است.

KARAVA یک کمپانی خانوادگی، صاحب جنگل، عضو انجمن ترمو وود فنلاند، عضو شبکه سونا سازان فنلاند و عضو انجمن بین المللی مدیریت جنگلداری (FSC) میباشد. از این جهت، پیمانکاران و سازنگان در سراسر دنیا، گروه مشتریان این کمپانی را تشکیل میدهند.محصولات این کمپانی همگی با استفاده از روشها و دستگاه های پیشرفته و متعلق به کمپانی تولید و جهت تضمین موجودی و کیفیت تحویل، در سایز های استاندارد انبار میشوند.

از گونه های چوب این کمپانی میتوان به توسکا، صنوبر، سرو، شوکران، کاج و زبان گنجشک اشاره کرد که همگی از الوار های درجه یک انتخاب شده و در منطقه Pirkala در فنلاند تولید و فراوری میشوند، شایان ذکر است، تخصص و تجربه در زمینه اجرای سوناهای لوکس، دقت در انتخاب الوار ها را دو چندان میسازد که این امر به عنوان نقطه قوت این کمپانی نسبت به سایر تولیدکنندگان چوب مطرح حائز اهمیت است.

شرکت تندیس نمای آرمان با بیش از ۴۰ سال تجربه در زمینه تولید و واردات مصالح دکوراتیو ساختمان، به عنوان نماینده کمپانی KARAVA، با هدف اصلی تعدیل بازار و در نتیجه گسترش مصرف چوب، این عنصر آرامش بخش و منحصر به فرد طبیعت، در صنعت ساختمان و در نهایت در زندگی مدرن امروز، پس از تحقیقات فراوان در جهت شناسایی کمپانی KARAVA فنلاند به عنوان شریک تجاری برتر با محصولاتی شایسته مهندسین و سازنده های متخصص ومتعهد و در جهت اهداف بلند مدت آنان برای کسب حداکثر رضایت خانواده های ایرانی، اقدام به عرضه محصولات این کمپانی در ایران، نموده است.